SLUŽBY

Naše firma se specializuje na polychromii tj. vícebarevné pojednání (zdobení) plochy na speciálně upraveném základě jako dřevo, kov, omítka a jiné materiály. Předností naší firmy je fládrování, touto technikou ve větší části napodobujeme (imitujeme) kresbu dřeva, mramoru, ale i jiných věcí. Pro některé druhy fládrování používáme vykládanou infarzii ve spojení dřevo, mramor, malba. Technologie pracovních postupů se provádějí podle starých klasických technik ale i moderních trendů. Kresba Let fládrovaného dřeva a mramoru je kreslena ručně a proto každá kresba Let dřeva je originál. Nepoužíváme pauzovací papíry!!

Pro fládrování používáme Lazury pivní, octové, olejové (venkovní) dle technologie.Pro výběr fládru používáme vzorky nebo po dohodě připravíme pro zákazníka vzorek dle požadavku.

Dále provádíme odborné lakýrnické práce kde dodržujeme při přípravě ale i u konečné povrchové úpravě technologické pracovní postupy, které sami navrhujeme dle rozsahu a velikosti opravované věci pro dřevo a kov. Decorativní vícebarevné malby provádíme podle zájmu a poptávky obyvatel. Malby decorativních obrazu po dohodě.Adresa
JAROSLAV ZVÍHAL
U SOKOLOVNY 231
257 01 POSTUPICE
okr. Benešov u Prahy

Kontakt
tel.: 317 796 117
mob.: 724 276 109
e-mail: ZvihalJaroslav@seznam.cz
© WebCzech.cz